Медична довідка для водіїв (083)

Усі, хто планує отримати права, мають пройти підготовку у школі водіння. Однак після запису на навчання виникає необхідність оформити такий важливий документ, як водійська медична довідка (форма 083). Фактично, це результат проходження медогляду і своєрідний допуск до керування транспортом. Без неї учень автошколи не отримає дозволу на проходження підсумкових екзаменів. Цей документ – не забаганка держави, а важлива гарантія психічної та фізичної спроможності претендента, що підтверджує його здатність на керування транспортним засобом.

Як часто потрібна медична комісія для водіїв
Водіння автомобіля є для когось розвагою та відпочинком, для когось нелегкою роботою. У будь-якій поїздці, машина стає одним із численних учасників дорожнього руху. Траси сьогодні перевантажені, тому ризик виникнення аварійних ситуацій досить великий. Якщо автомобілем керує людина із занедбаними захворюваннями, ситуація може лише погіршитися. Адже раптовий напад чи втрата координації практично завжди стають причинами серйозних аварій та навіть трагедій. Ось тому довідка на права є обов’язковим документом для кожного водія.

Форму бланку 083 та строки актуальності документа затверджено на законодавчому рівні. Дані відомості обумовлено у наказах та постановах Уряду України. Особи, які керують транспортними засобами, також зобов’язані регулярно повторювати медкомісію.

Періодичність оглядів залежить від віку водія та від наявності хронічних захворювань:
Термін дії документу — два роки. Термін дії документу для водіїв службового транспорту — 1 рік.
Щорічний обов’язок проходити медичний огляд виникає за наявності інвалідності, патологій серця та судин головного мозку, міопії та деяких хронічних хвороб.

Довідка водія 083 видається тільки після лікарського обстеження та документального підтвердження того, що стан здоров’я особи дозволяє керувати технікою та швидко реагувати на виникнення критичних ситуацій.


Де можна оформити водійську медичну довідку
Щоб отримати офіційний документ, необхідно пройти обстеження кількох лікарів. Зробити це можна у державних чи приватних клініках, які мають відповідні дозволи.

При собі необхідно мати паспорт, дві фотокартки 3/4, військовий квиток або приписне та відвідати кількох фахівців:
Офтальмолога.
хірурга.
Невропатолог.
Отоларинголог.
Терапевт.

Якщо результати обстеження є позитивними, на руки видається медична довідка водіїв. Форму 083 затверджено Законом, тому інші бланки є недійсними.

Минув термін дії старої довідки для водіїв? Не хочете гаяти час у тяжких чергах муніципальних поліклінік? Ви можете відвідати наш медичний центр. Ми маємо необхідні дозволи на проведення медоглядів водіїв та видачу відповідних документів. У нас ви можете пройти всі необхідні дослідження, включаючи лабораторну діагностику, а також отримати сертифікати нарколога та психіатра. Приходьте, на вас чекають компетентні фахівці, оперативне обслуговування та сервіс європейського класу. З нами ви отримуєте офіційну документацію без затримок та переплати.

улица Вышгородская, 31 04074 Украина, Киевская область, Киев +38 093 831-55-99
Прайс послуг
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (162 оценок, среднее: 4.91 из 5)
Loading...