Довідка для виїзду за кордон (082/о)

Для отримання медичної довідки форми 082/о потрібно пред’явити:

  • Громадянський паспорт;
  • Флюорографію;
  • Аналізи (ВІЛ, Гепатит С, Сифіліс).

Можливо додатково вам можуть знадобитися сертифікати нарколога та психіатра.

При виїзді за кордон з різних причин (відпустка, відрядження, ділова поїздка) Вам знадобиться довідка для виїзду за кордон (форма 082/о), яка є висновком медкомісії про відсутність протипоказань для поїздки. Довідка надається для укладання договору медичного страхування. Відкриття візи не можливе без оформленої довідки за формою 082/о. Це є підтвердженням Вашої біологічної безпеки для мешканців країни, яку Ви хочете відвідати.

Де отримати довідку?

Довідка для виїзду за кордон (форма 082/о) видається районною поліклінікою за місцем проживання або приватною поліклінікою, яка сертифікована та має всі права на видачу медичного документа.

Що потрібно для отримання довідки?

– Паспорт
– результат флюорографічного обстеження (терміном не більше одного року)
– Аналізи ВІЛ, сифіліс
-Здати загальний аналіз сечі та клінічний аналіз крові, аналіз крові на цукор

Додатково можливо знадобляться сертифікати нарколога та психіатра.

Після того, як аналізи готові і пройдено огляди зазначених фахівців, лікар робить медичний висновок і видає відповідний документ, що дозволяє або не дозволяє виїзд за кордон за станом здоров’я.

Як бачите, отримання заповітної довідки може перетворитися на обтяжену паперовою тяганиною та стомлюючу чергами процедуру. Отримати довідку у Києві швидко та комфортно стало реально завдяки медичному центру МЕДПРОФ, де Ви не зіткнетеся з десятками людей у ​​черзі та обідніми перервами потрібних лікарів. Тут якісно та професійно мед персонал надасть необхідні послуги. Якщо Ви цінуєте свої нерви і цінуєте свій час, ми допоможемо пройти необхідну процедуру отримання медичного дозволу на виїзд за кордон. Європейський рівень обслуговування у Києві тепер доступний у наших філіях.

улица Вышгородская, 31 04074 Украина, Киевская область, Киев +38 093 831-55-99
Прайс послуг
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (6 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...