Для власників зброї (форма 127/о)

Особливості оформлення

Які документи взяти із собою
Власна зброя відкриває перед своїм власником безліч можливостей: полювання на дичину, змагання в тирі та гарантія безпеки. Але отримати таке благо не так просто. Адже незважаючи на безліч переваг, воно несе потенційну небезпеку як для власника, так і для оточуючих. Тому держава запровадила контроль за обігом вогнепальної зброї в Україні. Сьогодні, для можливості придбати подібну річ варто підтвердити свою психосоматичну спроможність. Для цього і оформляється меддовідка на зброю.

Особливості отримання документа

Даний дозвіл є фактичним підтвердженням психічного та фізичного здоров’я людини, що претендує на придбання, зберігання та використання мисливської, травматичної, пневматичної, нарізної, гладкоствольної, вогнепальної або будь-якого іншого типу зброї. Для оформлення цього документа особі належить пройти огляд у низки фахівців, висновки яких допоможуть у визначенні її фізичного статусу. Без наявності медичної довідки на зброю у видачі дозволу буде відмовлено, а подібна спроба може бути прирівняна до факту шахрайства.

Для оформлення медичної довідки слід звернутися до державної поліклініки за місцем реєстрації або до будь-якого сертифікованого приватного медичного центру. Тут ви повинні пройти таких фахівців:

  • Терапевт
  • Офтальмолог
  • Невропатолог
  • Отоларинголог
  • Психіатр
  • Нарколог

Останні 2 медики видають окремі сертифікати, які стануть обов’язковим доповненням до основної меддовідки.
Врахуйте: якщо ви не хочете гаяти час у чергах муніципальних поліклінік, варто звернутися до приватного закладу. Проте важливо обирати лише сертифіковані установи, медики яких мають повноваження на проведення подібних оглядів та видачу висновків. Наприклад, до нашої клініки. Тут ви завжди можете оперативно пройти медкомісію, відвідати всіх необхідних фахівців, включаючи нарколога та психіатра; оформити страхування цивільної відповідальності та отримати медичну довідку на зброю без зайвих витрат.

Які документи слід підготувати

Для проходження огляду та подальшого оформлення медичної довідки важливо підтвердити свою особу. Для цього слід заздалегідь підготувати та взяти з собою такий спектр документів:

  • Паспорт (оригінал)
  • Наявність військового квитка є обов’язковою для представників чоловічої статі
  • Фото 3х4 (2 шт.)
  • Офіційні висновки психіатра та нарколога (оригінал)

За наявності та коректного оформлення всієї документації отримання довідки на зброю займе не більше 15 – 30 хвилин.

Втомилися витрачати час у муніципальних поліклініках? Терміново потрібна меддовідка на зброю у Києві? Значить, настав час звернутися до нашого медичного центру MEDPROF. Тут ви завжди отримуєте очікуваний результат без переплат і нестерпних очікувань. Забудьте про черги та втрату часу – з нами оформлення офіційних медичних документів стає простим, швидким та ефективним!

улица Вышгородская, 31 04074 Украина, Киевская область, Киев +38 093 831-55-99
Прайс послуг
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...