Довідка за формою 095/о (про тимчасову непрацездатність студентів навчальних закладів чи учнів ЗНЗ/ДНЗ

За наявності захворювання, що перешкоджає відвідуванню навчального закладу, учні,  студенти, вихованці дитячих дошкільних закладів зобов’язані оформити та пред’явити адміністрації навчального закладу медичну довідку про тимчасову непрацездатність форми 095/о. У нас ви можете отримувати медичну довідку форми 095/о.

При собі необхідно мати паспорт або документ, що засвідчує вашу особу.

Довідка (095/о) – медичний документ, що офіційно підтверджує непрацездатність. Отримання довідки може знадобитися учням ВНЗ, технікуму, училища, як свідчення того, що дитина чи підліток може пропустити заняття через хворобу під час карантину. Така довідка обґрунтовує пропуск занять до чотирнадцяти днів та звільняє від уроків фізичної культури максимально протягом одного місяця. У довідці присутній запис дати початку пропуску відвідувань навчального або дошкільного закладу та дата, з якої дитина (підліток) готова відвідувати заняття. Довідка про тимчасову непрацездатність видається районними поліклініками, вона стане виходом зі становища, коли непокоїть погане самопочуття, втому або якийсь час хочеться відсидітися вдома, наприклад під час епідемії грипу.

Які дані вказано у довідці?
– ПІБ хворого
– повна дата народження
– назва установи, куди буде надалі довідка надана
діагноз (за згодою пацієнта) або інші причини відсутності cтудента, учня чи дитини, яка відвідує дошкільний навчальний заклад
– дата початку та закінчення звільнення

Важливо відзначити, що ця довідка не є підставою для виплати матеріальної допомоги через хворобу, це не лікарняний лист.

Отримати довідку 095/о можна швидко та легко у клініці з європейським рівнем обслуговування та привітним медперсоналом медичного центру МЕДПРОФ. Якщо Ви вирішили присвятити кілька днів своєму здоров’ю, приділити собі увагу, відлежатися, напевно, Вам не захочеться провести свій день у черзі на прийом до лікаря в поліклініці. Оформити довідку у Києві стало легко та невтомно. Звертайтесь за адресами філій у Києві.

У нас Ви не зустрінете черг і не зіткнетеся з паперовою тяганиною. Клініка має необхідні дозволи для оформлення довідок. Ми гарантуємо лише якісне обслуговування при мінімумі витрат часу та коштів клієнтів.

улица Вышгородская, 31 04074 Украина, Киевская область, Киев +38 093 831-55-99
Прайс послуг
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 4.33 из 5)
Loading...