Консультація нарколога (сертифікат)

Особливості оформлення

Які документи брати із собою
Дуже часто під час прийняття на роботу або при оформленні деяких дозволів потрібна наявність документального підтвердження про відсутність наркологічної залежності та про психічне здоров’я випробуваного. Адже важливо, щоб людина була абсолютно безпечною для себе і для оточуючих, що особливо ретельно контролюється під час прийняття на відповідальні посади, які передбачають небезпечну працю або систематичний контакт з людьми. Тому під час прийняття на роботу може знадобитися сертифікат нарколога, що прописано в постанові Кабміну України № 1238 від 6 листопада 2011 року. У цьому документі наводиться перелік професій, що вимагають підвищеної уваги до ментального здоров’я претендентів та до відсутності у них патологічних залежностей.

У яких випадках потрібна довідка нарколога

Цей сертифікат є підтвердженням здатності людини не втрачати контроль над собою у критичних ситуаціях. Тому його наявність є обов’язковою для спеціальностей, де будь-яка помилка може стати небезпечною для здоров’я та благополуччя оточуючих людей:

 • Медпрацівники – лікарі, медсестри, санітари.
 • Вчителі та співробітники освітніх установ.
 • Охоронці та інкасатори.
 • Водії громадського та спеціалізованого транспорту.
 • Службовці державних установ.
 • Співробітники силових структур.
 • Касири пунктів прийому платежів.

Також сертифікат нарколога та психіатра знадобиться у таких випадках:

 • При оформленні ліцензії на полювання.
 • При купівлі особистої зброї (пневматичної, травматичної або вогнепальної).
 • При отриманні прав на керування вантажним, громадським та легковим транспортом.
 • Сталеварам та операторам-верстатникам.

Врахуйте: отримати цей сертифікат можна суворо у ліцензованих медичних центрах. Адже його бланк є формою суворої звітності та оформляється виключно у відповідності до актуальних вимог законодавства України. Тому краще одразу звертатися до нашої клініки. Тут ви завжди можете пройти необхідні обстеження, включаючи огляд у нарколога та психіатра, а також здати аналізи та здійснити повну діагностику організму на інноваційному обладнанні.

Особливості оформлення

Але де отримати сертифікат нарколога у Києві? Бланк затвердженого зразка можна оформити у психоневрологічному та наркологічному диспансері або у приватній лікарні, що має офіційний дозвіл та відповідну ліцензію.

Врахуйте: проведення огляду можливо суворо після підтвердження вашої особи. Тому на прийом слід взяти з собою паспорт та військовий квиток (для чоловіків).

Лише після пред’явлення документів медик може розпочати огляд. Ця маніпуляція складається з таких етапів:

 • Перевірка ваших даних у базі наркологічних клінік.
 • Огляд на наявність характерних шрамів від внутрішньовенних ін’єкцій.
 • Аналіз крові на наявність алкоголю та наркотичних препаратів (проводиться суворо за необхідності, у разі виявлення підозрілих слідів, які не підтверджені медичною довідкою про проходження ін’єкційного лікування).

У державних установах додатковою умовою є відвідування лекційного курсу про шкідливі звички та про їх згубний вплив на здоров’я.

Варто розуміти, що обстеження та обробка аналізів є платними. При цьому ціна сертифікату нарколога в державній або приватній клініці не сильно відрізняється. Тільки у профільних медичних центрах вам не доведеться витрачати час на черги та проходження десятків кабінетів. Спеціаліст прийме вас суворо в обумовлений час, оперативно проведе огляд і вже протягом 20 – 30 хвилин ви отримаєте необхідний документ. Звісно, ​​видача сертифіката здійснюється суворо за умови, що патологічні залежності не виявлено.

Всі ці маніпуляції можна зробити у нашій клініці. Також тут доступне оформлення сертифікату психіатра, санітарної книжки, висновків вузьких фахівців тощо. Наш медичний центр має у своєму розпорядженні солідну діагностичну базу та власний лабораторно-дослідний комплекс, що суттєво прискорює процес отримання результатів обстеження, зафіксованих на бланках державного зразка. Заощаджуйте свій час разом з нами!

улица Вышгородская, 31 04074 Украина, Киевская область, Киев +38 093 831-55-99
Прайс послуг
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (45 оценок, среднее: 4.87 из 5)
Loading...