Консультація психіатра (сертифікат)

Які документи взяти із собою

Сертифікат психіатра (довідка за формою 122-2/о) – це медичний документ, який видається медичною установою та свідчить про психіатричне здоров’я людини, стресостійкість та врівноваженість. Сертифікат є підтвердженням профпридатності працівника за нестабільних в емоційному відношенні умов праці.

Сертифікат психіатра потрібен насамперед усім працівникам соціальної сфери, водіям, охоронцям, військовим, співробітникам навчальних та дошкільних закладів, медперсоналу та іншим спеціальностям, яким потрібна особлива концентрація уваги та зосередженість.
Для відвідування медичного центру з собою потрібно не забути взяти:
– Паспорт
– Військовий квиток або приписне свідоцтво

Оформити довідку сьогодні можна в багатьох ліцензованих клініках країни.

Медичний центр МЕДПРОФ та досвідчена, привітна команда професійних медичних працівників допоможуть Вам швидко та зручно оформити довідку. Для комфорту відвідувачів у Києві відкрито низку філій клініки, де Ви не станете заручниками стомлюючої черги та паперової тяганини, звернувшись до найближчої до Вас філії.

Після огляду лікаря та перевірки пацієнта у базах психологічних та наркологічних установ, Ви отримаєте сертифікат психіатра, який відповідає всім вимогам законодавства України та придатним для пред’явлення роботодавцю та інших інстанцій. Вся процедура отримання сертифіката займе близько 30-40 хвилин. Термін дії отриманого сертифіката становить 30 днів, після закінчення цього терміну Вам доведеться повторно проходити процедуру отримання сертифіката.

Якщо Вам потрібно підтвердити профпридатність, ми чекаємо на Вас у медичному центрі МЕДПРОФ. Ми доведемо, що оформлення довідки не є стомлюючою процедурою!

улица Вышгородская, 31 04074 Украина, Киевская область, Киев +38 093 831-55-99
Прайс послуг
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (16 оценок, среднее: 4.81 из 5)
Loading...