Консультативний висновок фахівця (форма № 028/о)

Особливості оформлення

Які документи взяти із собою
Про обладнання муніципальних поліклінік та лікарень складають легенди. Адже практично завжди людям доводиться вирушати до іншого медичного закладу через відсутність у державних закладах того чи іншого діагностичного апарату, а також реактивів у лабораторії. У таких випадках для фіксації результатів досліджень використовується форма 028 – це офіційний документ, який називається консультативним висновком фахівця.

Зміст та особливості оформлення

Форма та специфіка заповнення цього документа затверджені на законодавчому рівні. Так, цей папір має заповнювати не лише вузький фахівець, а й завідувач клініки, в якій пацієнт пройшов рекомендоване обстеження. Також документ засвідчується печаткою медичного закладу. Лише потім ф. 028/о вклеюється в амбулаторну карту хворого або ж видається йому на руки. У деяких випадках можливе надсилання висновку поштою.

Врахуйте: під час проходження обстеження за направленням варто підтвердити свою особу. У більшості випадків для цього достатньо усного викладу даних. Але в деяких ситуаціях, коли консультативний висновок фахівця знадобився при проходженні профогляду тощо, може стати в нагоді паспорт.

У цій документації фіксуються такі відомості:

  • Повний список пройдених обстежень.
  • Результати кожного дослідження.
  • Висновки профільних фахівців.

Вам призначили додаткові дослідження, а їх результати мають бути зафіксовані у формі 028, бланк якої регламентується на державному рівні? Значить, варто вирушити до нашого медичного центру. Ми маємо солідну лабораторно-діагностичну базу і значний штат компетентних фахівців з вищою лікарською категорією. Також не варто забувати, що наш заклад сертифікований і ви одразу можете звертатися сюди за консультацією медиків. Навіщо витрачати час та сили даремно! Проходьте обов’язкові та необхідні обстеження швидко та без черг разом з нами.

улица Вышгородская, 31 04074 Украина, Киевская область, Киев +38 093 831-55-99
Прайс послуг
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...