Меддовідка для відвідування басейну

Особливості оформлення

Що взяти із собою

Регулярні візити до басейну – це чудовий спосіб підтримати тіло в тонусі та зняти стрес. Однак для відвідування цієї установи одного бажання недостатньо. Адже вода – чудове середовище для розмноження та передачі різноманітних мікроорганізмів, відповідно, адміністрація подібних закладів запровадила суворий контроль за станом здоров’я відвідувачів. Так, щоб придбати абонемент, вам знадобиться спеціальна довідка до басейну. Це специфічний документ, який можна отримати у державних поліклініках або ж у сертифікованих медичних центрах. Наприклад, у нас.

Особливості оформлення

Для багатьох не зовсім зрозуміло: навіщо потрібний цей документ? Адже всі ми не сумніваємося у стані власного здоров’я і часто подібні вимоги спричиняють обурення. Даремно! Адже багато недуг протікають абсолютно безсимптомно, а заразитися ними може кожен, просто проїхавши в маршрутці або скупившись у найближчому магазині. Тому медична довідка в басейн – це гарантія вашої безпеки. Оскільки цей документ є обов’язковим для всіх відвідувачів цього закладу. Так ви можете бути впевнені в тому, що здорові не тільки ви, але й люди, що плавають по сусідству.

Для отримання цього документа слід звернутися до муніципальної поліклініки або приватного медичного центру. Але варто розуміти, що в державній установі чекають нескінченні черги та відвідування десятків кабінетів. У приватному ж закладі весь процес зведений до запису та проведення необхідних маніпуляцій, включаючи огляди фахівців, у найкоротші терміни (30 – 40 хвилин).

Отже, щоб оформити меддовідку для басейну, слід відвідати таких лікарів:

  • Терапевт.
  • Дерматовенеролог.

Список фахівців може збільшуватись. Також за необхідності слід зробити свіжу флюорографію та здати деякі аналізи. Лікарі можуть направити на такі дослідження якщо будуть підстави для їх проведення.

Майте на увазі: дана довідка дійсна протягом 6 місяців. Відповідно, після закінчення цього часу документ необхідно оформлювати повторно.

Бажаєте заощадити свій час? Отже, варто звернутися до нашого медичного центру. Тут працюють сертифіковані фахівці, які оперативно проведуть огляд та оформлять необхідну довідку. Вся документація, що видається нашим центром, є абсолютно легальною та оформляється відповідно до вимог чинного законодавства України. Крім того, у нашій клініці ви можете пройти весь спектр необхідних маніпуляцій: від огляду вузьких фахівців до лабораторної та апаратної діагностики.

Що взяти із собою

Медична довідка – офіційний документ, який не можуть видати людині, яка не підтвердила свою особу. Відповідно, для оформлення довідки до басейну слід взяти такі документи:

  • Паспорт (оригінал).
  • Військовий квиток (тільки для чоловіків).
  • Результати флюорографії, яким менше 12 місяців.

Терміново потрібна медична довідка в басейн в Києві? Отже, варто заглянути до нашої клініки. Ми є сертифікованим медичним центром, який дає нам повноваження на оформлення медичних довідок та дозволів. Також тут ви завжди можете пройти обстеження, здати аналізи та проконсультуватись у кваліфікованих медиків. Звертайтесь! З нами ви отримуєте ефективний результат без зайвих витрат коштів.

улица Вышгородская, 31 04074 Украина, Киевская область, Киев +38 093 831-55-99
Прайс послуг
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...