Медогляд для вступників на роботу (форма 086/o)

Особливості оформлення

Які документи взяти із собою

При офіційному працевлаштуванні роботодавець повинен переконатися, що працівник здоровий і професійний придатний до виконання посадових обов’язків. Медформа 086/у – довідка, що свідчить про проходження медогляду та подається роботодавцю для працевлаштування. Здоров’я працівника – це запорука безпечної роботи для нього самого та для оточуючих. Довідки потребують насамперед працівники, які безпосередньо контактують з продуктами харчування та іншими товарами широкого користування, працівники освіти, сфери послуг. Наявність шкідливих умов з виробництва – привід надання роботодавцю довідки про стан здоров’я, до того ж у ній вказані хронічні захворювання претендента на посаду.

Пройти процедуру огляду та отримати довідку можна в поліклініці за місцем проживання або в приватному медичному закладі, який має ліцензію.

Вам знадобиться відвідати наступних лікарів:

– терапевт

– хірург

– офтальмолог

– отоларинголог

– невролог

– дерматовенеролог

Крім цього обов’язковим буде відвідування кабінету прийому аналізів (кров, сеча) та проходження флюорографічного обстеження (термін дії — 1 рік). За призначенням терапевта можливий огляд інших лікарів.

Нагадуємо, для огляду при собі треба мати:

– паспорт

– амбулаторну карту

– результат флюорографічного обстеження

Важливо відзначити, що така довідка є дійсною протягом одного року. Після закінчення цього терміну медогляд доведеться пройти знову. За шкідливих умов роботи за допомогою щорічної медкомісії роботодавець зможе простежити за впливом на здоров’я працівника.

Зазвичай процедура медогляду стає важким випробуванням для нервової системи людини, суттєвою тратою часу та сил. Привітний колектив медичного центру МЕДПРОФ чекає на Вас за адресами своїх філій і готовий допомогти максимально швидко та зручно пройти медогляд та отримати довідку про профпридатність. Ми маємо необхідні дозволи на надання довідок, ми забезпечимо європейську якість обслуговування.

улица Вышгородская, 31 04074 Украина, Киевская область, Киев +38 093 831-55-99
Прайс послуг
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (48 оценок, среднее: 4.90 из 5)
Loading...