Медогляд для вступників до ВНЗ (форма 086/o)

Особливості оформлення

Які документи брати із собою

Медогляд для вступників до ВНЗ (довідка форми 086/o) – обов’язкова процедура для проходження абітурієнтів. Документ свідчить про проходження огляду та надається приймальній комісії при поданні документів на вступ. Медична комісія складає висновки після відповідного огляду лікарів та аналізу записів у амбулаторній книжці.

Перелік лікарів, огляд яких необхідний:
– Окуліст
– Терапевт
– Гінеколог
– Невропатолог
– Отоларинголог
– Хірург

Крім лікарського огляду доведеться відвідати кабінет прийому аналізів або взяти з собою останні результати загального аналізу крові. Одним із пунктів довідки є зроблені людині щеплення.

Що варто взяти з собою

– Паспорт
– Амбулаторну карту (за наявності)
– Довідку про профілактичні щеплення
– Результат флюорографії (термін дії — 1 рік)

Не секрет, що вступ до ВНЗ є важливим і емоційно напруженим періодом у житті для сім’ї, в якій з’явився майбутній студент. Мами, тата та бабусі залучається до справжнього квесту під назвою “медогляд”, адже абітурієнту необхідно відвідати чимало кабінетів, і в черзі до них можна провести не один день, до того ж найчастіше необхідні для проходження огляду лікарі мають різні години прийому пацієнтів. Досвідчені та уважні лікарі медичного центру МЕДПРОФ забезпечать комфортне отримання довідки. Клініка ліцензована згідно із законодавством України для надання такої довідки.

Перші кроки в таке цікаве та багатогранне студентське життя ми зробимо приємними та не обтяженими чергами та неприємними переживаннями. Мережа філій медичного центру МЕДПРОФ надає Вам можливість звернутися за найближчою до Вас адресою. З нами ви збережете свої нерви та гарний настрій.

улица Вышгородская, 31 04074 Украина, Киевская область, Киев +38 093 831-55-99
Прайс послуг
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (32 оценок, среднее: 4.91 из 5)
Loading...