Передрейсовий медогляд водіїв

Передрейсовий медичний огляд водіїв є умовою безпеки на дорогах. Водій транспортного засобу відповідальний за вантаж, транспортний засіб, безпеку пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Відповідальність несе транспортна компанія, де він працевлаштований. Компанія має організувати обов’язковий передрейсовий огляд водіїв.

Приступити до роботи може тільки здоровий та не втомлений водій, тому Законодавство України передбачає проходження процедури медичного огляду водіїв.

Передрейсовий медогляд проводитися безпосередньо до початку зміни і спрямований на визначення чи не хворий водій, чи не страждає він на перевтому, чи не перебуває в стані алкогольного сп’яніння або під впливом наркотичних та інших речовин, які можуть вплинути на здатність водіння.

Порядок проходження огляду такий: медичний працівник опитує водія про його самопочуття і чи зумів водій повноцінно відпочити, при необхідності водій вимірює температуру тіла, в обов’язковому порядку вимірюється артеріальний тиск і частота серцебиття водія, також медпрацівник оцінює поведінку та реакцію водія. Скарги на погане самопочуття та ознаки порушення здоров’я є приводом для недопущення виходу у зміну водія. Результат передрейсового огляду заноситиметься у спеціальний журнал – Журнал передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв.

Організація передрейсового огляду водіїв лягає на плечі адміністрації підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та господарювання, до штатів яких входять водії. Клініка МЕДПРОФ пропонує у Києві свої послуги з проведення передрейсового огляду водіїв. Уважний медичний персонал професійно організує та проведе огляд водіїв. Передрейсовий огляд у Києві – тепер це швидко та зручно.

Максимально комфортні умови обслуговування за мінімальних витрат клієнтів – наш девіз!

улица Вышгородская, 31 04074 Украина, Киевская область, Киев +38 093 831-55-99
Прайс послуг
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...