Профогляд за наказом 246

Кожна працююча людина знайома з обов’язковим профоглядом. Це процедура, що передбачає відвідування ряду лікарів, з метою визначити працездатність, оцінити вплив праці на організм у динаміці та підтвердити безпеку працівника для оточуючих. Кожен працюючий громадянин України має проходити профогляд щорічно, що прописано на законодавчому рівні та суворо контролюється профільними інстанціями.

Наказ 246 та його основні положення

Даним наказом регламентується порядок проведення професійного медичного огляду таких груп співробітників:

  • Особи, яким не виповнився 21 рік.
  • Люди, задіяні у важкій праці.
  • Особи, що працюють на шкідливому виробництві або на потенційно небезпечних спеціальностях, включаючи водіїв.

Відповідно до наказу 246, проходження профоглядів має здійснюватися не тільки після прийому на роботу, а й до офіційного працевлаштування. Адже важливо заздалегідь вивчити стан здоров’я майбутнього співробітника, своєчасно виявивши потенційно небезпечні недуги чи патологічні стани, які можуть призвести до аварійних ситуацій під час виконання ним своїх службових обов’язків.

Якщо після попереднього огляду особа визнається придатною для праці на підприємстві, то надалі її чекають систематичні перевірки стану здоров’я. Зазвичай їх проводять із інтервалом 1 рік. Точна дата кожного наступного проходження лікарів залежить від особливостей та складності трудової діяльності досліджуваного.

Але де проходити профогляд, щоб результати досліджень були офіційними та незаперечними? Відповідно до законодавства, право на здійснення даної маніпуляції мають муніципальні лікарні та деякі сертифіковані медичні центри. Якщо ви хочете швидко завершити процедуру і без затримок пройти всіх вузьких фахівців, варто звернутися до нашої клініки. Крім огляду у лікарів, тут ви завжди можете здати аналізи, зробити діагностику, оформити сертифікати нарколога та психіатра.

Особливості процедури

Проведення професійного медичного огляду має деякі тонкощі. Так, цю маніпуляцію здійснює комісія, що складається з кількох медиків, серед яких обов’язково має бути терапевт і профпатолог. Склад лікарської комісії може змінюватись з урахуванням специфіки діяльності випробуваного.

Результати профогляду фіксуються на бланках державного зразка, які мають посилений захист від фальсифікацій. Тому перед проходженням обстежень важливо підтвердити особу випробуваного. Як говорить наказ 246 з профоглядів, слід підготувати такий пакет документів:

  • Паспорт (оригінал).
  • Амбулаторну картку.
  • Напрямок компанії, заповнений за певною формою (тільки для попереднього огляду).
  • Сертифікати нарколога та психіатра (за потреби).
  • Результати лабораторних досліджень, яким менше 6 місяців.
  • Висновок психофізіологічної експертизи (при необхідності – тільки для співробітників вузьких спеціальностей, які передбачають попередній відбір).
  • Результат флюорографії або рентгенівський знімок легень, яким менше 12 місяців.

Майте на увазі: пройти всі необхідні маніпуляції можна тільки в сертифікованих медичних центрах. Наприклад, у нашій клініці. У нас ви можете пройти профогляд швидко і без тяжких черг. Також у клініці працюють вузькі фахівці: нарколог, психіатр, отоларинголог, хірург та багато інших. Всі вони видають офіційні висновки, оформлені суворо у відповідність до закону. Окрім того, у нашому центрі функціонує повноцінний лабораторно-діагностичний комплекс. При цьому вартість усіх досліджень є цілком прийнятною, а швидкість отримання результатів завжди на висоті.

улица Вышгородская, 31 04074 Украина, Киевская область, Киев +38 093 831-55-99
Прайс послуг
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (7 оценок, среднее: 4.43 из 5)
Loading...